ZAFERLERLE DOLU ŞANLI BİR TARİHE SAHİBİZ

ZAFERLERLE DOLU ŞANLI BİR TARİHE SAHİBİZ

Highslide JS

951 yıl önce yine bir Ağustos ayında kapıları açılarak ebedi vatanımız haline gelen yurt topraklarımızda, 7 düvele örnek bir kurtuluş ve bağımsızlık mücadelesinin zaferle taçlandırıldığı Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 100. yıldönümünü, aziz Türk milletinin fertleri olarak büyük bir gururla kutluyoruz.

Elinden alınmaya çalışılan bağımsızlığını, dört bir yandan kuşatılmış vatan toprağını, her durum ve koşulda sarsılmaz birlik ve beraberlik ruhuyla koruyan ve topraklarını işgalcilerden temizleyen bu azim ve kararlılık, bugün de her türlü tehdide karşı hiç kuşkusuz milletimizin en büyük gücüdür.

İş dünyasının temsilcileri olarak bizler, Türkiye Cumhuriyeti’nin bir ferdi olmayı her zaman kendimize en büyük gurur olarak görmekteyiz. Ekonomisi gelişmiş, refah düzeyi artmış ve her yönüyle kalkınmış bir Türkiye hedefiyle, ülkemizi hak ettiği aydınlık yarınlara taşıyabilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.

Kırıkkale iş dünyası olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere 30 Ağustos tarihini milletimizin şanlı geçmişine silinmez harflerle yazan, üzerinde yaşadığımız bu toprakları bizlere ebedi vatan yapan İstiklal Savaşı kahramanlarımızı, bu uğurda canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Ahmet VARLI

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı


Tarih : 29.08.2022 / Yer :
Hit : 722