MÜZAKERE TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

MÜZAKERE TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Highslide JS

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelerine yönelik sağlanan eğitim hizmetleri kapsamında Müzakere Teknikleri konulu bir seminer düzenlendi.

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerine yönelik düzenlediği geliştirme ve eğitim faaliyetleri devam ediyor. Bu kapsamda Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Müzakere Teknikleri konulu bir eğitim semineri düzenlendi. Akademik Danışman Prof. Dr. Adnan Akın tarafından TSO toplantı salonunda verilen seminerde iş hayatında başarıyı yakalamak, anlaşmalarda etkili rol üstlenebilmek için bilinmesi gereken müzakere teknikleri konusu ele alındı.

Müzakerelerde açılış hareketlerinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Akademik Danışman Prof. Dr. Adnan Akın, bu aşamada tutum ve emeller hakkında bilgi sunulduğu, müzakere ortamının biçimlendirildiği, hangi tarafın daha deneyimli olduğunun belirlendiğini söyledi. Seminerde ayrıca strateji geliştirme, kişisel çatışma yöntemi modelleri, anlaşmazlık yönetimi stratejileri, taviz verme, müzakerelerde hatalar konuları örneklemelerle anlatıldı.

 

Eğitimde kullanılan sunum dosyası EK-'te sunulmuştur. 


EK-


Tarih : 21.09.2022 / Yer :
Hit : 240