BAŞKANIMIZIN MESAJI

BAŞKANIMIZIN MESAJI

Highslide JS

Değerli Üyelerimiz;

 

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasında  görev yapmaya başladığım andan itibaren Odanın hizmet kalitesini artırmaya yönelik tüm çalışmaların içinde bulundum.Yönetim Kurulunda olduğum dönem yeni hizmet binamızın alınmasıyla beraber Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasının vizyonu ivme kazanmıştır.Bu yükselişi devam ettirmek adına tüm çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası 2017 yılı itibariyle aktif 2100 üye hacmine sahip bir sivil toplum kuruluşudur.Üye menfaat ve çıkarlarını korumak adına Yönetim Kurulu Başkanı olarak tüm samimiyetim ile üyelerimizin yanında olmaya çalışmaktayım.Meclisimiz ve personellerimizde dahil olmak üzere üye memnuniyetini düstur edinmiş bir zihniyetle çalışmaktayız.

 

İlimizin sanayi kapasitesini artırmak adına bir çok lobi faaliyetlerinde bulunduk. Özellikle Silah İhtisas OSB ye yatırımcı çekmek konusunda bilhassa hassasiyetle çalışmalarımız devam etmektedir.Silaha adını veren şehir sloganını markalaştırmak adına canla başla çalışmaktayız.

Yine Teknokent’in ortağı olarak ilimizin gelişimi açısından teknolojik- arge ve  danışmanlık hizmetleri kapsamında işbirliklerimiz bulunmaktadır.

Ticaret hacmini artırmak ,ilimizin sosyo ekonomik durumunu iyileştirmek adına her türlü fikir öneri ve çalışmaya açık bir kurumuz.Başarıyla tamamlamış olduğumuz pek çok proje İlimize ses getirmiş farkındalık yaratmıştır.

 

Oda bünyemizde girişimcilik-kişisel gelişim-dış ticaret-ihracat ve sizden gelen taleplere göre ücretsiz eğitimlerle yine siz değerli üyelerimize ve halkımıza eğitim fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kırıkkale’de yine ilkleri başaran kurum  olarak geleneksel hale getirdiğimiz Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri  Fuarını gerçekleştirebilmemiz sizlerin ilgi ve alakasıyla doğru orantılı olarak şehrimize sunduğumuz hizmetler arasındadır.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği gibi Türkiye’nin can damarı olan büyük  bir kuruluşun bünyesinde görev almak benim için bir onurdur.

Hiçbir siyasi görüşe taraf olmadan hakkaniyetli tutumumuzla siz değerli üyelerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Saygı ve Sevgilerimle

                                                                                                                              Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası

                                                                                                                                   Yönetim Kurulu Başkanı

                                                                                                                                           Ahmet VARLI


Tarih : 10.01.2018 / Yer :
Hit : 29073