DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME EĞİTİMLERİ

DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME EĞİTİMLERİ

Highslide JS

Değerli üyelerimiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK koordinasyonunda ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ev sahipliğinde ekte yer alan program çerçevesinde 7 - 8 Kasım 2022 tarihlerinde 13:30 - 17:30 saatleri arasında “ Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri ” gerçekleştirilecektir.

Çevrim içi olarak gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olup; seminer bitiminde katılımcılara “ Katılım Belgesi ” gönderilecektir.

Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları hakkında bilgi edinme, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

Seminer katılım linkleri ekteki eğitim programları ile birlikte ve aşağıda yer almaktadır.

Söz konusu Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerlerine, aşağıda belirtilen Zoom-Webinar kayıt linkinden kayıt yapılarak ücretsiz katılım sağlanabilmekte olup,  kayıt sırasında Ad,  Soyad ve e-posta adreslerini doğru girilmesi Katılım Belgelerinin doğru bilgilerle ve sağlıklı olarak  gönderilebilmesi açısından önem arz etmektedir.

 

7 – 8 Kasım 2022 T.C. Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri ;

Zoom-Webinar Link   : https://zoom.us/webinar/register/WN_Z2eNKrfMQkW3gV_492Vilw

Zoom Webinar ID       : 945 2921 2487


EK


Tarih : 20.10.2022 / Yer :
Hit : 222