ÇEVRİMİÇİ SEMİNERLER

ÇEVRİMİÇİ SEMİNERLER

Highslide JS

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını sonrasında, piyasadaki gelişmelere bağlı olarak reel sektöre etkilerini değerlendirmek suretiyle üyelerimizden gelen talep ve sıkıntıları kamu idarelerine iletilmesine yönelik bir dizi çalışmalar yürüttü ve yürütmeye devam ediyor. Bu süreçte sizlerden gelen taleplerle yürütülen işbirliği son derece önemli.

Birliğimiz tarafından karantina öncesinde de birçok çalışma yapılan dijital dönüşüm ve e-ticaret, sürecin etkisi ile birçok iş kolunda olmazsa olmaz bir durum olarak ortaya çıkmıştır. Bu süreçte birliğimiz tarafından verilen destekler kapsamında; TOBB Kadın ve Genç girişimcilerimizin yeni normal hayata geçişe hazırlıklı olması, dikkatli ve doğru adımlar atması gerektiğine olan inançla girişimci kurullarımıza özel olarak 5 haftalık bir konferans serisi düzenlenmesi kararlaştırılmıştır.

Bu seri içerisinde "Girişimciler için E-Ticaret: Teoriden Pratiğe" adı altında düzenlenecek program, değerli eğitimciler ve elektronik ticaret platformunun temsilcilerinin katılımı ile çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Programın %70'ine katılım gösterenlere elektronik katılım sertifikaları gönderilecektir.

E-Ticaret programına ek olarak; girişimcilerimizin yaşadıkları sıkıntılarda çözüm yolları olacağı düşünülen bazı konuları (KGF, Alacak Sigortası, Sosyal Medya, Dijital Dönüşüm) içeren Girişimciler için Bilgilendirme Webinar'ı her hafta çevrimiçi olarak sizlerin karşısında olurken her hafta farklı bir konuğun ağırlanacağı ‘Girişimcilik Sohbetleri’nin ise ilham verici niteliği ile dikkate değer olduğunu düşünüyoruz.

Tüm detaylan ve katılım linkini http://webinar.tobb.org.tr adresinde bulabilirsiniz.


Tarih : 07.06.2020 / Yer :
Hit : 159