ENFLASYONLA TOPYEKUN MÜCADELEDE VARIZ

ENFLASYONLA TOPYEKUN MÜCADELEDE VARIZ

Highslide JS

Değerli üyelerimiz, şehrimizin can damarı esnaflarımız,

Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı çerçevesinde ülke genelinde uygulanmak üzere indirim kampanyası başlatılmıştır. Tüketici fiyat endeksi içerisinde bulunan 407 adet ürün ve hizmet içerisinden yıl sonuna kadar satışını yaptığı ürünlerde en az %10 indirim uygulamak isteyen üyelerimiz bu program dâhilinde Enflasyonla Topyekun Mücadele kampanyasına katılacağını ve indirim uygulayacakları ürün listesi ve görsellerini odamıza 22 Ekim tarihine kadar bildirmeleri halinde firma unvanı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bildirilerek ülke çapında kampanyaya katılan firmalar listesinde yer alacaktır.

Maliye ve Hazine Bakanı sayın Berat Albayrak tarafından açıklanan programa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu'nun, "81 il ve 160 ilçedeki odalarımız ve borsalarımızla birlikte enflasyonla mücadeleyi sahipleneceğiz ve firmalarımızın en geniş şekilde katılımı için çalışacağız." açıklamasına binaen;

"Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ve Sayın Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu, her zaman olduğu gibi bir kez daha tüm oda ve borsa camiasıyla birlikte büyük bir sorumluluk üstlenmiş, 'Türk özel sektörü, devletimizle birlikte topyekûn birlik ve beraber sergileyecek, elini taşın altına koyacaktır' diyerek, odalarımız başta iş dünyasını göreve çağırmıştır. Bizler de Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ve Kırıkkale iş dünyası olarak zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen bir bölge olarak üzerimize düşeni yapacak ve bu güveni boşa çıkartmayacağız. Her zaman olduğu gibi bugün de devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Etrafımızın ateş çemberi olduğu bu günlerde Kırıkkale TSO ve Kırıkkale iş dünyası olarak Enflasyonla Mücadele Programı'nı destekliyor, Meslek komitelerimiz, Meclisimiz ve Yönetim Kurulumuz başta olmak üzere tüm üyelerimizle yoğun bir katılım için çalışacağımızı da ifade ediyoruz.

Bu bağlamda milli bir seferberlik haline dönüşen Enflasyonla Topyekun Mücadele Kampanyasına dahil olmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki linkte yer alan ürün listesinden indirim uygulayacakları ürünlerin isimlerini ekteki forma doldurarak 22 Ekim 2018 tarihine kadar info@kirikkaletso.org.tr mail adresi ya da 2187026 faks numarasından odamıza bildirmesi gerekmektedir.


ÜRÜN LİSTESİ VE FORM


Tarih : 12.10.2018 / Yer : TSO
Hit : 976