MÜŞAVİRE DANIŞIN UYGULAMASI

MÜŞAVİRE DANIŞIN UYGULAMASI

Highslide JS

Değerli üyelerimiz,

Ticaret Bakanlığı ihracat yapan ve yapmayı planlayan firmalar için Dış Temsilcilikler Yönetim Bilgi Sistemi’ni hayata geçirmiş bu kapsamda da "Müşavire Danışın" uygulaması faaliyete başlamıştır. Uygulama ile Ticaret Müşavir ve Ataşelerimiz ile iletişim kolaylaşmaktadır.

“Müşavire Danışın” uygulaması iş dünyamızın Ticaret Müşavir ve Ataşelerimiz ile iletişimini kolaylaştırmak ve etkinleştirmek amacıyla oluşturulmuştur. Müşavire Danışın uygulamasını kullanarak, Ticaret Müşavir ve Ataşelerimizden görev yaptıkları ülkelerle ilgili bilgi talep edebilir, sorularınızı yöneltebilir ve Müşavirlerimiz tarafından verilen cevapları ve sağlanan bilgileri uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Talepler ilgili Ticaret Müşavirliğine veya Ataşeliğe doğrudan yönlendirilecek olup, en kısa sürede cevaplandırılacaktır. Sorunuzun veya ulaşmak istediğiniz bilginin Ticaret Müşavirleri ve Ataşelerle ilgili olmaması durumunda, doğru bilgiye ulaşacağınız kaynaklara veya temas noktalarına gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.

Uygulamaya ulaşmak için tıklayınız


Tarih : 25.01.2021 / Yer :
Hit : 207