TSO’DAN HİSARCIKLIOĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİ

TSO’DAN HİSARCIKLIOĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİ

Highslide JS

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Meclis Başkanı Ömer Akçelik ve meclis üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundular.​​ Seçim sonrası oluşan yeni meclis öile tanışma niteliğinde olan ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Meclis Başkanı Ömer Akçelik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Karışmaz, Tevfik Güney, Yönetim Kurulu üyeleri Muzaffer İlhan, Hakan Şahin, Bülent Yıldırım, Meclis Başkan Yardımcıları Cihat Mencet, Rabiye Özaydın, Savaş Geyik, meclis üyeleri Esra Altundağ, Melek Sultan Tufan, Levent Yıldız, Aydın Önder, Yusuf Cemil Yıldırım, Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu ve Basın Sorumlusu İsa Sarıaydın katıldılar.

Ziyarette meclis üyeleri ile yakından ilgilenen TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennilerini iletti. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Hareketli ve dinamik bir seçim süreci yaşadık. Sayın TOBB Başkanımızın çıtayı yükseltmesiyle sorumluluğumuz daha da arttı. Üyenin sıkıntısını TOBB’a iletmek, TOBB Başkanımızın da Bakanlara, Cumhurbaşkanımıza iletmesi gibi bir görevimiz var. Biz çözümler noktasında elimizden geleni yapıyoruz, çözemediğimiz konuları birliğimiz aracılığıyla ilgili Cumhurbaşkanımıza ya da ilgili bakanlıklara iletiyoruz. En demokratik kurum Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve bağlı olduğu oda ve borsalar. Mayıs ayında yapılacak Genel Kuruluda Rifat Başkanımızı sonuna kadar destekleyeceğiz. Çünkü Sayın Başkanımızın hem ülkemiz için hem üyelerimiz için hem TOBB’a bağlı tüm üyeler için bugüne yapmış olduğu hizmetleri biliyoruz. Bu hizmetlerin aksamaması için Rifat Başkanımla inşallah devam edeceğiz”.


Tarih : 16.01.2023 / Yer : TOBB
Hit : 200