2019’UN SON MECLİS TOPLANTISI

2019’UN SON MECLİS TOPLANTISI

Highslide JS

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı son meclis toplantısı Ömer Akçelik başkanlığında gerçekleşti. Öncesinde Ziraat Bankası yetkilileri tarafından meclis üyelerine yeni kredi ve destek paketleri hakkında bilgilendirme sunumunun yapıldığı toplantıda TSO’nun 2020 tahmini bütçesi de oylanarak kabul edildi.

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2019 yılının sonuncusu olan Aralık ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Ömer Akçelik Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda gündem maddelerine geçilmeden önce Ziraat Bankası Ankara 2.Bölge Yöneticisi Sayın Yusuf Cenk Şahım ve Kırıkkale Merkez Şube Müdürü Ümit Yaşar Ören tarafından meclis üyelerine yeni kredi ve destek paketleri ile ilgili bir sunum yapıldı. Sunumda İvme Finansman Paketi ve İstihdam Odaklı İşletme Kredisinin detayları hakkında geniş kapsamlı bilgiler verildi.

Ziraat Bankası yetkilileri tarafından yapılan sunumun ardından toplantının gündem maddelerine geçildi. Yönetim Kurulunun Aralık ayı faaliyetlerinin görüşülmesi ile başlayan toplantıda, Kasım 2019 ayı mizanının ve bütçe gelir gider izleme raporu, 2020 tahmini gelir-gider bütçesi, 2020 yıllık aidat tarifesi, 2020 hizmet karşılığı alınacak ücretler, Harcırah kanununun 65. Maddesi ve 2020 Yılı Kadro Cetveli okunarak oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda gündem dışı söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, 2020 yılı ile ilgili öngörülen faaliyetler konusunda meclis üyelerine bilgi verdi. Üye aidatların toplanması konusunda yaşanan sıkıntılara değinen Varlı, 2020 yılında bu konunun öncelikli olarak ele alınacağını, birikmiş alacakların tahsilatı için yasal yolların kullanılacağını ifade etti.


Tarih : 20.12.2019 / Yer : TSO MECLİS SALONU
Hit : 486