TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ

TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ

Highslide JS

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Belediye Başkan adayı Serdar Yarar ve beraberlerindeki heyet Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile yaklaşan yerel seçimleri konuştular.

31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi destek turlarına çıkan Milliyetçi Hareket Partisi heyeti önceki gün Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Milletvekili Halil Öztürk, Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar ve parti teşkilat üyelerinden oluşan heyeti TSO Yönetim Kurulu üyeleri ile karşılayan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kırıkkale’nin artık MHP Vizyonuna ihtiyacı olduğunu bu nedenle yaklaşan seçimlerin bu anlamda büyük bir fırsat olduğunu belirten milletvekili Öztürk, şehre yatırımcı gelmesi noktasında da parti olarak ısrarcı olacaklarını vurguladı. Kamu ve özel sektörde yaşanacak her türlü tıkanıklığın giderilmesinde yardımcı olacaklarını ifade eden Öztürk, Kırıkkale için ne yapılması gerekiyorsa takipçisi olacaklarını belirtti.

15 gün içerisinde düzenleyecekleri geniş kapsamlı bir toplantı ile ‘Kırıkkale’nin 40 temel sorununa 40 Çözüm’ projelerinin tanıtımını gerçekleştireceklerini ifade eden Belediye Başkan adayı Serdar Yarar, seçilmeleri durumunda yol, park, bahçe yapmanın yanında gerçek anlamda belediyecilik anlayışıyla Kırıkkale’yi layık olduğu hizmetlerle tanıştıracaklarını söyledi. ‘Üreten Belediye Markalaşan Kırıkkale’ sloganıyla çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Yarar, sorumluluğunun bilincinde, çalışkan bir kadroyla Kırıkkale’yi yönetmeye talip olduklarını, ortak akılla idare edilecek bir Kırıkkale için her kesimden destek beklediklerini sözlerine ekledi.

Savunma sanayi ile var olan Kırıkkale için yapılması gereken çok iş olduğunu söyleyen TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ise yaşanan ekonomik krize değinerek mevcut durumdan dolayı tüm yatırımcıların ayaklarının frende olduğunu, herkesin olduğu gibi iş dünyasının da seçimleri beklediğini ifade etti. Silah İhtisas OSB’ye yatırımcı çekilmesi noktasında siyasilerin desteğine ihtiyaç duyduklarını belirten Varlı, Kırıkkale’nin teşvikler noktasında cazip bir yatırım merkezi olmadığını hatırlatarak ‘madem ki biz silah ihtisas alanında Türkiye’de tek iliz o halde pozitif bir ayrımcılıkla özel bir statüye alınabiliriz’ dedi. Kırıkkale TSO’nun farklı siyasi görüşlere sahip 32 meclis üyesi ve 20 binin üzerinde üyeden oluştuğunu vurgulayan Varlı bu yapı ve sivil toplum kuruluşu olmanın gereği olarak seçimlere katılan tüm siyasi parti ve adaylara eşit mesafede bulunduklarını, aday olarak gösterilen tüm isimlerin kıymetli ve çalışkan insanlar olduğunun farkında olduklarını söyledi. Varlı, TSO olarak şehrin kalkınması ve güzelleşmesi için atılacak her adımın destekçisi olacaklarını sözlerine ekledi.


Tarih : 02.01.2019 / Yer : KTSO
Hit : 457