TEKNOPARK’TA YERİNİZİ ALIN

TEKNOPARK’TA YERİNİZİ ALIN

Highslide JS

Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Makine Kimya Endüstrisi Kurumu, TÜBİTAK, Kırıkkale ve Gazi Üniversiteleri ile Kırıkkale Ticaret Odası ortaklığında kurulan KIRIKKALE TEKNOPARK'ta Ar-Ge binası çok yakın zamanda hizmet vermeye başlayacak. Araştırma-geliştirme ve inovasyon alanında Kırıkkale’de faaliyette bulunmak isteyen girişimci/şirketler için çok cazip koşullarda Ar-Ge ofisleri tahsis edilmeye başlanıyor.

 

Başkent Ankara’ya yakın mesafede olmasının yanı sıra Kırıkkale Üniversitesi, Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Gazi Üniversitesi, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile TÜBİTAK’ın ortaklığında kurulan Kırıkkale Teknopark, Bölgedeki sanayicisi, girişimcisi, akademik yetkinliği ve öğrencisiyle üniversite-sanayi işbirliği için aranılan arayüz olması hedefleniyor.

 

35.000 m²’lik açık alanda inşa edilen 5.000 m²’lik kapalı alana sahip Ar-Ge Binası’nda 16 m²’den başlayıp 100 m²’ye kadar çeşitli seçeneklerde kullanıma hazır 80 adet Ar-Ge ofisi ile girişimci ve sanayicinin beklentilerine cevap verebilecek konferans ve toplantı salonlarıyla her türlü ileri teknolojik altyapıyı bünyesinde barındırmaktadır. Özel servis imkanı da bulunan ofisler için aylık metrekaresi 21 TL kira ve 9 TL işletme gideri bedeli ile talepler alınmaya başlanmıştır.

 

Detaylı bilgi ve iletişim için;

0532 509 88 70

www.kirikkaleteknopark.com

info@kirikkaleteknopark.com


Tarih : 22.06.2018 / Yer : KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARK
Hit : 792