BAŞKAN VARLI YENİDEN ADAY

BAŞKAN VARLI YENİDEN ADAY

Highslide JS

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın 7 Nisan’da yapılacak organ seçimleri için adaylığını toplantı ile ilk açıklayan mevcut başkan Ahmet Varlı oldu. Varlı ‘8 Nisan günü Kırıkkale sanayisine ve ekonomisine katkı sağlamaya kaldığımız yerden devam edeceğiz’ dedi.

ZEYTİN DALI VE 8 MART MESAJI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı Oda ve Borsaların 2017 yılı Ekim-Kasım aylarında tamamlanması gereken organ seçimlerinin 2018 yılı Nisan ayına ertelenmesiyle durgunlaşan süreç seçim tarihinin yaklaşmasıyla yeniden hareketlendi. 7 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Organ seçimleri için mevcut başkan Ahmet Varlı yeniden aday olduğunu açıkladı. TSO hizmet binasında yaptığı basın açıklamasına TSK tarafından yürütülen Zeytin Dalı harekâtına destek ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kutlama ifadeleriyle başlayan Varlı, seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

NİYET HAYIR AKIBET HAYIR

13 Meslek Grubunun tamamında gerçekleştirilecek olan organ seçimleri 2 haftadır devam eden bir çalışma süreci sonunda listelerin yenilendiğini belirten Varlı, Kırıkkale Sanayisine ve Ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerini, 7 Nisan’da da bu amaca hizmet etmek isteyenler arasında seviyeli ve güzel bir yarış gerçekleşeceğine inandıklarını söyledi. Üye memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla 2bini aşkın üyeye hizmet verdiklerini ifade eden varlı ‘niyetimiz hayır, akıbetimiz de hayır olur inşallah’ dedi. Seçim gününe kadar yönetime talip olacak adayların belli olacağını söyleyen Varlı, STK’lar içinde en etkin konumda bulunan Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine talip olan herkesin ciddi anlamda bilgi ve yeterliliğe sahip isimler olacağına inandığını vurgulayarak ‘bu süreçte aday olacak herkese şimdiden hayırlı olsun diyor başarılar diliyorum’ dedi. Konuşmasında faaliyetler hakkında da basın mensuplarına bilgi veren Varlı, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasının Silah İhtisas OSB, Kırıkkale Üniversitesi Teknopark’a, OSB yönetimlerinde yer alan aktif ve hareketli bir oda olduğunu, ileriye dönük öncelikli hedeflerinin ise Kırıkkale’yi savunma sanayi üssü ve silah sanayi merkezi haline getirmek olduğunu ifade etti.


Tarih : 08.03.2018 / Yer :
Hit : 731