ESNAF KEFALET KOOPERATİFİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ESNAF KEFALET KOOPERATİFİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Highslide JS

Kırıkkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığına yeniden seçilen Sayın Osman Cebeciye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Kırıkkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi´nin hafta sonu yapılan olağan kongresinde yeniden başkan seçilen sayın Osman Cebeci’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.  Meclis Başkanımız Sayın Ömer Akçelik, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Varlı, Meclis Üyelerimizden Sayın Rasim Ölmez ve Genel Sekreterimiz Sayın Ahmet Şerbetçioğlu tarafından gerçekleştirilen ziyarette öncelikli konu hafta sonu gerçekleşen seçim oldu.  

 

Yoğun bir katılımla gerçekleşen kongrede tüm üyelerin oylarını alarak güven tazeleyen Sayın Osman Cebeci’yi tebrik eden Meclis Başkanımız Sayın Ömer Akçelik, sorunsuz bir genel kurul gerçekleştirilmiş olmasının mutluluk verici olduğunu söyledi. İdareciliğe talip olan insanların Kırıkkale insanını iyi tanıyor olması gerektiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Varlı ise yönetimde istikrarın gerekliliğinin altını çizdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Osman Cebeci, Kırıkkale insanına faydalı olmak için çalışan insanlar olarak her türlü fedakârlığa hazır olduklarını ifade etti.


Tarih : 25.01.2018 / Yer :
Hit : 569