TSO ÜYELERİNE ÖZEL FİNANS İMKANI

TSO ÜYELERİNE ÖZEL FİNANS İMKANI

Highslide JS

Odamız üyelerine özel vade ve finans imkanı sunacak olan “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı “ protokolü Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Varlı ve Halk Bank Kırıkkale Şube Müdürü Musa Şahan arasında imzalandı. 

Odamızda gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Varlı, üyelerimize salgın sürecinde finansman imkânı sağlayacak bu protokol ile satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade esnekliği sağlandığını söyledi. Pandemi sürecinin olumsuzluklarını en aza indirip üyelerin işlerini kolaylaştıracak işbirlikleri yaptıklarını ifade eden Varlı, bu kapsamda Halk Bank ile bir protokol imzalanan protokol sayesinde üyelerin özel vade ve finansal avantajlara sahip olacaklarını söyledi.

Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanının hakkında bilgi veren Halkbank Şube Müdürü Musa Şahan ise protokolün Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ticari faaliyetlerini devam ettirmeleri noktasında katkı sağlayacağını söyledi. Şahan ayrıca protokol ile alım-satım işlemlerinin Halkbank garantörlüğünde gerçekleştirileceğini ve esnek vade ile taksit imkânları bulunduğunu belirtti.


Tarih : 20.01.2021 / Yer : KTSO
Hit : 169