E-TEBLİGAT, E-İHTAR, E-BORDRO, KEP UYGULAMA SEMİNERİ

E-TEBLİGAT, E-İHTAR, E-BORDRO, KEP UYGULAMA SEMİNERİ

Highslide JS

Bilindiği gibi, Türkiye’de Çalışma Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu, E-Bordro ile; kâğıt ortamında düzenlenmiş bordro, ücret pusulası, zaman çizelgesi, ihtar, ibra gibi dokümanları aynı hukuki hükme sahip olarak kabul etmektedir. E-Bordro; elektronik tebligat kanunu gereği ise iş mahkemelerinde de birinci derecede delil olarak addedilmektedir.

Ayrıca Elektronik tebligat kanuna göre tüm devlet kurumları mükelleflerin UETS adreslerine tebligat yapmaya başlayacaktır. Mükellefler ise bunlara KEP adresleri üzerinden cevap vereceklerdir.

Odamız ve EDM Bilişim Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. işbirliği ile UETS, E-Tebligat, E-İhtar, E-Bordro, KEP konularının daha iyi anlaşılabilmesi ve kullanıcıların bu konularla ilgili sorularını yöneltebilecekleri bir seminer düzenlenecektir. 13 Haziran Perşembe günü saat 14.30’da odamız konferans salonunda düzenlenecek seminerde mali ve hukuki alanda uzmanlar mevzuat bilgilerini paylaşacak, şirket yetkilileri tarafından ise idari süreç ve teknik detaylar aktarılacak, çeşitli muhasebe ERP ve bordro programlarından entegre canlı demolar yapılacaktır.

Bu kolaylığı sağlamak isteyen tüm üye firmalarımızın görevli muhasebe müdürlerinin, resmi ilişkiler müdürlerinin, İnsan Kaynakları yöneticilerinin, personel müdürlerinin, seminere katılmaları büyük fayda sağlayacaktır.


Tarih : 10.06.2019 / Yer : KTSO
Hit : 1306