SAVUNMA SANAYİ FUARI

SAVUNMA SANAYİ FUARI

Highslide JS

Değerli Üyelerimiz,

İlimizde faaliyet gösteren savunma sanayi firmalarının ihracata yönelmesi ve ilimize yeni yatırımcıların çekilebilmesi için Ahiler Kalkınma Ajansı ve Odamız işbirliğinde yürütülen çalışmalar kapsamında; 25-27 Eylül 2018 tarihlerinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilecek olan 3. Azerbaycan Uluslararası Savunma Fuarına stant ile katılım sağlanması planlanmaktadır.

Söz konusu fuarda açılacak stantta sınırlı sayıda üyemize şartları daha sonra belirlenmek üzere masa tahsis edilerek kendi ürünlerini ve kapasitelerini tanıtma imkânı verilecektir. Bununla birlikte, fuar ile eşzamanlı olarak firmalarımızın ikili iş görüşmeleri yapabilmesi için çalışmalar başlatılmış olup, KOSGEB desteklerini de kullanılabilmek üzere başvuru hazırlıkları devam etmektedir.

İş gezisi kapsamında ikili iş görüşmelerine katılmak isteyenler ve Kırıkkale standı çatısı altında firmalarına masa verilmesini talep edenlerin en geç 9 Ağustos 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar 0318 224 94 93 numaralı telefon veya akreditasyon@kirikkaletso.org.tr e-posta adresinden Kübra Şerbetçioğlu ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Önemle duyurulur.


Tarih : 04.08.2018 / Yer :
Hit : 748